Click to listen highlighted text!

Kiss Virág országos diákolimpiai bajnok!

Országos Úszó Diákolimpia 2018. márc. 24. Hódmezővásárhely – Kiss Virág, a Kiskunhalasi Úszó és Gyógyúszó Egyesület versenyzője utcahosszal nyerte meg az Úszó Diákolimpia országos döntőjét 100m hátúszásban. 1:05,98-as fantasztikus időeredményével több, mint 2 másodperccel a mezőny előtt végzett, és a két évvel idősebbek között is győztes lett volna!

A továbbjutásos rendszerű megméretésen, a III. korcsoport megyei győzteseként szerzett jogot az indulásra, és a soltvadkerti Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskolát képviselte. Felkészítő edzői: Novotny Attila, Horváth Zsolt, Csontos Kristóf, Bálint Zoltán és Nagy Zoltán.

Köszönjük Kiskunhalas Város Önkormányzata és a Merkbau Kft. egész éves támogatását.